| gabytza1595 a întrebat:

Ok in intrebarea de mai devreme am uitat sa mentionez niste detalii importante si anume :am descarcat The Sims 3- Town Life Stuff.rar, atunci cand din arhiva cu jocul se extrag fisierele acestuia apare o eroare"There is not enough space on the disk"< ceea ce nu e nevoie sa-mi traduceti pentru. ca stiu ce inseamna happy. Intrebarea mea e urmatoarea este posibil ca atunci cand filele jocului se extrag, sa le pot transfera direct in Local Disk (D)( pentru ca acolo am 180 GB free space) si daca da...cum pot face acest lucru? please help! multumesc happy

1 răspuns:
| midnight a răspuns:

Pai stiu eu! deci atunci cand il instalezi si iti arata asa un carnat luuuuung cu multe litere si cifre si incepe cu "C:" si dupa aia continua, tu pur si simplu stergi litera C si scrii litera D. daca nu te lasa sa scrii trebuie sa scrie undeva prin dreapta customize. ce-i drept, eu nu am mai downloadat vreun sims dupa net.dar la CD asa functioneaza. daca e deja instalat incearca sa dai "move" la toatefisierele pe care scrie thesims3 town life stuf.