| Shrek32154 a întrebat:

ORICE as descarca mi se opreste la 99% oare de ce? a si nu pot descarca nici un browser! Ghiciti cu ce postez intrebarea asta! Cu cea mai veche versiune de net internet explorer (ala cu albatru deschis) Funda cine ma ajuta

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Șterge datele de navigare de la Internet Explorer -> www.goo.gl/o0Emj

Apoi, de la Internet Explorer, mergi la Tools -> Internet Options -> Advanced, click pe Restore default settings şi Reset (ştergi tot), Apply, Ok.
Copiază pe un stick kitul unui browser (poţi căuta kitul pe softpedia) şi încearcă să-l instalezi la PC. Ia de asemenea şi Malwarebytes şi fă o scanare cu el.

| hummmer a răspuns:

Antivirusul,au păţit-o şi alţii.
http://superuser.com/......load-at-99

| StefaniaM a răspuns:

Singurul lucru pe care l-am aflat e că poate nu iti e bun windows-ul (contrafăcut, blah blah blah).Îmi pare rău sad