| marcalex a întrebat:

Pc-ul meu(are windows XP) nu imi citeste telefonul(este un Samsung galaxy trend GT-S7560, versiune android 4.0.4).
Cand intru la computer si la telefon imi arata un folder gol
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Ori iti reinstalezi windows-ul (ar fi cazul, pentru ca numai are suport din 8 aprilie 2014, si ia foarte usor virusi), ori iti iei Samsung Kies de aici: http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/ (ai doua variante, incerci pe rand fiecare varianta. Instalezi prima varianta, iar daca nu detecteaza nimic o dezinstalezi si o instalezi pe a doua. Funda?

1 răspuns:
| MrAnonym a răspuns:

Pai conteaza de telefon. Unele telefoane nu permit sa le acceseze informatiile, pina nu activezi codu. Dupa ce pui codu acesta permite citirea informatiei.Nu stiu incearca poate sa mearga.Eu cind mi-am luat telefon nu stiam si ma enervam si am pus codu si a mers.Verifica si tu. Sper ca ti-am fost de folos.