| Roby67 a întrebat:

Pe ce pagina pot urmari posturi de televiziune romanesti, dar care sa mearga pe Firefox, nu pe IE?

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Foloseste IE8 si gata. eee na...doar nu esti disperat acum dupa nu stiu ce site doar ca sa nu folosesti IE.

| Aero a răspuns:

Din moment ce mi-ai dat Nefolositor, cu siguranta esti si disperat si frustrat!

| LucianGabriel a răspuns:

Nu cred ca reusesti in mozilla, era pbx(si aplicatie dar si din browser, ziceau ca merge in toate browserele in afara de opera) dar trebuie cont(e gratis) dar ca sa vezi anumite programe mai bune iti trebuie incarcat contul.Totusi cel mai bun este http://www.cool-webtv.net/tv-channels/tv-live-portal-online.html pentru internet explorer.