| Biiskrem a întrebat:

Pe ce site pot să încarc un video pentru a-i da apoi altei persoane link-ul pentru a-l putea vedea?
Are vreo 10 minute, am încercat pe diferite site-uri dar n-am reușit nimic.

Mulțumesc.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pe Megaupload!
https://mega.co.nz/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai intri pe site-ul Fastupload si iti faci cont. Apoi adaugi acolo fisierul. dupa ce s-a incarcat, iti cere o adresa de email.Scrii adresa si se trimite automat un link catre acea adresa. Nu se admit fisiere virusate, asa ca ami intai verifici daca fisierul e curat.

| marin81 a răspuns:

Pe facebook si faci sa fie vizibil doar pentru persoana respectiva

| Biiskrem explică (pentru marin81):

Mă refer la ceva în genul imgur și tinypic, bla bla.

| davidiu a răspuns:

Youtube