| Gax97 a întrebat:

Pe laptop am Windows 7 si am instalat Nero 7 de cateva luni. Am incercat sa inregistrez niste fisiere pe niste DVD-uri cu Nero 7 si nu merge, cu toate ca am folosit orice fel de DVD, de 4, 7 si 8, 5 GB. De cele mai multe ori mi-a dat eroare in timpul inregistrarii DVD-urilor si de alte cateva ori DVD-urile au fost inregistrate dar nu au putut fi citite nici de laptop si nici de calculator. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Sa selectezi viteza minima de scriere disponibila.

3 răspunsuri:
| StefanKogut a răspuns:

Dar unitatea stie sa scrie DVD-uri, sau doar le citeste?

| Gax97 explică (pentru StefanKogut):

Stie sa le scrie, dar procesul se intrerupe dupa cateva minute.

| StefanKogut a răspuns (pentru Gax97):

Atunci inseamna ca a crapat writerul, nu e ceva neobisnuit, si al meu s-a dus acum cateva saptamani, din senin, asa ca... altul!