| Anonim34578885433 a întrebat:

Pe laptop imi zice "activate windows", merg la setari sa-l activez si apoi dau "troubleshoot", apoi imi zice ca nu as fi conectat la internet si nu se poate activa, dar internetul merge foarte bine. Ce ar putea avea? Ce pot face?
Tin sa mentionez ca am incercat sa rezolv si mergand pe site-ul lor unde gasesti "rezolvari in caz de..."

1 răspuns:
| RoKillerGAmer a răspuns:

Troubleshoot nu are nicio legatura cu windows ul... gen trebuie sa il cumperi sau daca vrei o metoda mai ieftina imi dai msjhappy
sunt chestii cu totul diferitr