| cosminboy12 a întrebat:

Pe o tableta poti sa bagi mausul sau tastatura?

4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Nu stiu daca poti sa le bagi doar sa le conectezibig grin

| Niiiicu a răspuns:

Nu la toate.la unele merge la altele nu dar de obicei este specificat aces lucrubig grin

| KinekT a răspuns:

Pentru ce ai nevoie de mous pe un ecran touch? Si tastatura speciala pentru tableta nu de aia cu cablu.

| AndreiDr a răspuns:

La unele modele exista tastatura direct prin mufa, legat de mouse, se conecteaza prin folosirea unui adaptor din mufa de la tableta de obicei microusb, care are la celalalt capat, usb normal... si iti trebuie un mouse pe usb. Asta stiu ca se poate sigur face, legat de tastatura prin usb, inca nu am incercat.

Raspuns pentru restul: poate nu merge touchul, folie rupta etc. dar se vede ecranul...