| Diana254 a întrebat:

Pe site-ul ucoz, unde iti poti crea propriul blog.Tocmai l-am creat si imi cere parola pentru panoul de control. Vroiam sa va intreb daca acel panou se refera la cel al calculatorului? Adica poate avea cineva acces in pc-ul meu? Sau trebuie sa platesc ceva? Sa nu ma trezesc cu cine stie ce suma de bani prin panoul de controllaughing. Multumesc!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Parola care ti-o cere este pentru site-ul care tocmai l-ai creat! Fara acea parola nu ai acces in panoul de control al site-ului. Nu platesti nimic, e gratis.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Nu iti trebuie nici un ban.
Poti sa te loghezi pe ucoz si o sa ajungi la site/ul tau, bineinteles cu numele de utilizator si parola.
Bafta!

| Munteanuuuu a răspuns:

Dacă ai nevoie de ajutor cu sait-urile ucoz, adaugă-mă în lista skype:

anatol_vieru