| cetateandezgustat a întrebat:

Pe tableta mi-a aparut dupa repornire o fereastra:
"Telefon lent? Elimina virusul pentru o viteza mai mare." si un buton "scanare acum". Apare si un simbol cu o matura mica si albastra intr-un cerc negru.

Cand dau sa vad aplicatiile care ruleaza, pare sa fie in rubrica NetSettings.

Are cineva idee ce este? Chiar am luat un virus?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu este virus.Este un mod de a te face sa descarci o noua aplicatie. Daca continui ai sa vezi ca te trimite in magazinul de aplicatii ca sa descarci.

1 răspuns:
| 7octombrie a răspuns:

Sunt doar reclame pline de virusi care te induc in eroare. Mai bine n-ai intra pe ele deloc!