| Joker a întrebat:

Pe telefonul Samsung Galaxy S3 se pot vedea filme in format HD? de exemplu daca as vrea sa vad Journey 2 pe acest telefon,voi putea? Si daca da imi trebuie vreun program sau doar bag filmul din calculator in telefon?

Va rog sa imi spuneti. Funda, pupicei:*

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu ai neovie de nici un program, si iti merge hd, si full hd. Dar si pe galaxy s2 de altfel merge si full hd, si hd. Hd merge pe aproape orice telefon cu procesor de minim 1 ghz singlecore

1 răspuns:
| Bogdacutu a răspuns:

Merge direct.