| Strongman a întrebat:

Pe un procesor intel dual core 2.2ghz, 2gb ram si o placa video de 512mb merge fifa 11?

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

De mers eu cred ca o sa iti mearga. Spune-ne si modelul exact al placii.
Daca ai probleme, cumpara-ti un cooler si apuca-te de overclock. big grin

| Mihay4 a răspuns:

Ţi-ar merge cât de cât dar iţi merge mai greu ai nevoie de 1. 0 mb

| iulianr a răspuns:

Intra aici si vezi daca iti merge:http://www.fifaromania.net/verifica-cerinte-fifa-11-pc/

| Ciubotaru12 a răspuns:

Cu rami si cu video stai bine da cu procesoru...npo(funda, plzzzzz)!

| diesel94 a răspuns:

Specifica ce model e placa video, mi se pare ca trebuie sa aiba pixel shader 3. 0 sau 4. 0. daca ai asa ceva sigur merge

| diesel94 a răspuns:

Da poti sa te joci cu un oc pana la 2. 4 ghz ar fi mai bine. dar e bine si asa te poti juca linistit

| Strongman explică:

Am placa video ati radeon hd 3450 -512mb si shared de 4. 0