| IustinaSiAtat a întrebat:

Pe voi cat va tine bateria de la telefon? Eu una am BlackBerry si ma tine doar 2 zile straight face. Ce credeti? Sa imi schimb bateria?:-s FUNDA

4 răspunsuri:
| eumisha28 a răspuns:

2 zile? si te deranjeaza asta? fii bucuros ca eu am un Vodafone 845 si daca nu ma ating de el in 20 de ore e gata. daca ma conectez pe wifi, muzica, cateva poze se descarca in 10 minute.nu e nevoie sa schimbi bateria.telefonul meu e nou inca.asta este

| MoNyKa66 a răspuns:

Pe mine ma tine 2-3 saptamani, depinde cat il folosesc.Tu ar trebui sa-ti cumperi un telefon intreg, pentru ca batereia costa mai mult decat un telefon normal.kiss

| Ancutza05 a răspuns:

Pe mine ma tine 3-4 zile depinde cat il folosesc.Al meu e smartphone si de acea se descarca repede. Nu te speria e cv normal la smartphonehappy

| xAleexandraax a răspuns:

Ca sa iti rapund trebuie sa iti pun si o intrebare : De cat timp ai telefonul? Deoarece, la inceput, dupa ce ti.ai cumparat telefonul, ca sa te tna bateria trebuie sa il tii pana se descarca de tot (adica se inchide), si sa il tii 12 ore la incarcat (cu telefonul stins). Trebuie sa faci lucrul asta de 3 otri, de fiecare data la fel cum ti.am spus.
Daca asculti muzica, faci poze, etc., ti se va descarca in maxim 4 zile. Dar daca il folosesti asa. sa te uiti la ceas sau sa faci 6, 7 poze si sa asculti cateva melodii, te va tine cam o saptamana! happy Iti urez multa bafta >big grin