| Rëbý14 a întrebat:

Pe yahoo messenger nu mai merge tastatura cum trebuie! Cand tastez z apare y si viceversa iar : se transforma in s! Ce sa Fac?

Răspuns Câştigător
| Mersin a răspuns:

Ai tastatura in limba romana.
Jos langa ora si data apare RO apasa acolo si selecteaza EN.
Pa pa.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai tastatura in limba romana. Z il gasesti pe y si invers. Poti sa o schimbi in engleza daca asa te avantajeaza.

| dodoc a răspuns:

Vezi setarile de scriere ca sunt in romana trebuie sa le pui in engleza vezi de exemplu intr-un program deal pcului daca merge bine si daca merge bine tastatura inseamna ca de la setarile messului trebuie schimbat dacca si in celalalte programe merge asa atunci de la pc trebuie schimbata limba de sriere

| SophiaMaia2001 a răspuns:

Pai asta inseamna ca ai tastatura in romana.Ca sa o schimb in engleza trebuie sa dai pe un buton de pe bara de jos a ecranului.Asa poti schimba oricand! Sper ca te-am ajutat

| Iulianiuly a răspuns:

Tastatura e in romana, iar daca o sa o schimbi in engleza totul va reveni la normal!
Successs! 111