| cristidac a întrebat:

Pe youtube daca te inregistrezi trebuie sa platesti ceva?

Răspuns Câştigător
| andreyy96 a răspuns:

Salut, pe youtube inregistrarea este gratiswinking dupa ce iti faci cont poti incarca clipuri, sa dai like, si sa lasi comentarii big grin
bafta!

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Inregistrarea este gratuita pe youtube.

| AlexeLup a răspuns:

Nu te costa nimic dar se aude ca cei de la youtube vor sa aplice o taxa pentru filmele si serialele postate pe acest site.

| flaviu1990 a răspuns:

Fa-ti cont linistit like a boss happy

| lazarsergiu a răspuns:

Nu se plateste nimic. E gratis!

| ShadowDancer a răspuns:

Nu. Contul youtube este gratuit. Trebuie doar sa ai grija ce fisiere video postezi. Pentru 3 eliminari ale fisierelor tale la solicitarea celor ce detin drepturile de autor, contul ti se sterge automat. In momentul in care ti-ai facut un cont youtube, automat ai si un cont google atasat. Nu merge fara google!

| teocalinescu a răspuns:

Momentan nu, daca iti faci cont poti avea acces la mai multe videoclipuri.

| ManifestuL a răspuns:

Nu, nu trebuie. Este porsisimplu gratuit