| Nic a întrebat:

Pentru a instala aplicatii/jocuri pe un iphone, ce trebuie facut?
Aceste jocuri/aplicatii se gasesc si gratuite? Daca stiti niste site-uri mi-ar prinde bine happy
Multam

Răspuns Câştigător
| topcat a răspuns:

Trebuie sa faci jailbreak la iphone ca sa poti instala aplicatii gratuite(. ipa). Cauti pe google un tutorial cum se face, iei niste aplicatii ipa de pe http://pirateapps.com/ de exemplu si le instalezi cu itunes. Exista si niste aplicatii gratuite in Itunes Store dar trebuie sa iti faci cont.

3 răspunsuri:
| arn64 a răspuns:

Stiu doar un joc gratuit pe care il gasesti aici: https://www.miniclip.com/iphone/.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F

| IPCro a răspuns:

Pe www.ipc.ro gasesti in fiecare saptamana aplicatii gratuite pentru iPhone si iPad. Noi urmarim in App Store ce aplicatii sunt disponibile gratuit sau la pret redus in fiecare saptamana si vi le aducem la cunostiinta.
Daca ai un joc preferat pentru iPhone sau iPad noi te anuntam cand este gratuit in App Store.
O zi buna!
www.ipc.ro