| TwixulDrept a întrebat:

Pentru a pune un film pe youtube, dupa ce il fac windows movie maker trebuie sa salvez prin Publish Movie? big grin urgennt dau funda

Răspuns Câştigător
| sarcasmuser a răspuns:

Eu il salvam in calculator si apoi il postam pe youtube. Probabil tu ai un Windows Movie Maker mai nou si poti sa-l publici direct prin Publish Movie. Deci, da, poti sa-l salvezi prin Publish Movie.

Hope I Helped. :*

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Si asa se poate. Dar il poti avea si in calculator.
Da-i save movie on disk si aleage calitatea cea mai buna. happy
Apoi intra pe contul tau de pe youtube si da-i upload.

PS: O sa se vada mai bine asa... tongue

| Cretaker a răspuns:

Si, raspunsul este...

... Da!

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Da daca vrei sa il poata vedea toti

| sarcasmuser a răspuns:

Nu, pur si simplu il salvezi pe computer si apoi il publici pe youtube.