| ViseMaicăVise a întrebat:

Pentru cei care au o tableta iPad, cum functioneaza? E ca un calculator (adica pui poze, documente, jocuri, etc.)? Poti face poze cu ea?
Ms anticipatwinking

4 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Gandeste la un iPhone mai mare fara functia GSM.
Din fericire, exista tablete net superioare, cam toate care ruleaza Android Honeycomb si mai nou Ice Cream Sandwich.

| ShNySnYGer a răspuns:

Nu stiu cum e, dar la jocuri nu cred ca e asa usor (daca merg jocuri MMORPG).Nu stiu dar incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Tatal meu detine un iPad. Poate face poze foarte bune.Are si un program prin care se modifica fata ( dar am uitat cum se numeste ), poti pune jocuri si altele, are touch-ul foarte bun si este un inlocuitor de laptop.Bafta!