| DragosBad a întrebat:

Pentru cei cu net UPC, cam ce viteza de download si upload aveti la abonamentul FIber Power 120?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Dupa cum am spus si altora si ce am patit si eu tu trebuie mai intai sa afli de la c ei care iti furnizeaza netul ce viteza trebuie sa iti dea pentru banii ce iai platit sau cit scrie in contract. Dupa sau chiar inainte fa un test la net sa vezi ce viteza ai.www.speednet.com si stiind ce viteza ai tu practice intrebi fara sa le spui cit trebuie ei sa iti dea.Si asa afli daca platesti pentru cit ai in congtract sau mai putin.ZIc asta pentnru ca probabil aia au si oferte diferite in ce priveste viteza.Dar cel mai indicat este sa ii suni si sa ii intrebi pe ei ce viteza ar trebui ca tu sa ai. Dupa vezi tu ce faci.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viteza variaza mult in functie de ora / locatia fata de nodul principal si sistemul respectivului care face testul ( placa de retea )!