| 8paulica a întrebat:

Pentru jocuri in retea e nevoie de internet, sau de ce am nevoie? Dat-mi jocuri ce se pot juca in retea!

3 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

NU ai nevoie de net! Si ti-as recomanda nfsmw, l4dead,mass efect etc.
Bafta!

| roby2pac a răspuns:

Da trebuie internet, eu iti recomand din propria experienta jocurile: Metin2 (oficial sau privat), 4Story (oficial), Counter Stryke 1.6... si cam atat, bafta!

| alexandero a răspuns:

In retea adica sa joki cu vecinul prin cablu nu iti trebuie internet! doar tr sa schimbi Ip-urile! sau daca vr Online iti trebuie internet! si cauti pe internet servere de cs etc.