| TheAssassin a întrebat:

PLSSS ajutati-ma cum activez netu pe telefon? ca am wirelesscrying(((((((((((

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Trebuie sa-i faci niste setari thinking Scrie pe google setari internet si ce telefon ai (de exemplu eu scrisesem setari internet HTC cha cha) si ar trebui sa iti arate exact ce sa faci, eu gasisem pe site-ul de la Orange.

2 răspunsuri:
| SintSmekerulTpu a răspuns:

Te ajut eu baga id meu blackvipeer@yahoo.com si daca ai telefon sunama cand sa intru pe mesenger 0763136904

| TheAssassin explică:

Chupachups Meeeeeeeeeeeeersiiiiiiiiiiiii:X primesti Funda:X