| Lavi2002 a întrebat:

Poate sa imi zica cineva de unde pot descarca facebook pentru un Samsung galaxy y deoarece google play nu mai merge si imi arata eroare la server. Sau daca nu sa imi zica cum rezolv problema cu google play, chiar daca am conexiune prin router tot asa imi apare. P.S. facebok-ul sa fie bun adica cand il instalez sa nu imi apara nu imi apara la sfarsit nu s-a instalat sau eroare la analizarea pachetului. Sper ca ma-ti inteles :-) dau funda cui ma ajutaaa

1 răspuns:
| Paiu_Edy_1992 a răspuns:

Incearca sa dai un restart la telefon. daca nu merge, ar trebui sa ii dai sa revina la setarile din fabrica pentru a merge din nou google play dar ai grija la: notite, numere de telefon, pozele din tel pentru ca le pierzi daca sunt in memoria telefonului