| Mark8818 a întrebat:

Poate sa-mi dea cineva exemple de teme pentru un site, de exemplu imagini, muzica, pozeie, teme de genul asta...sau altele...

3 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

O tema buna, este Programarea un job de viitor, iar o tema secundara, Cum sa ai un job de succes, deci poti face un site cu intrebari si raspunsuri utille, astfel ajungi sa ai intr-un timp foarte scurt, un numar foarte de mare de vizitatori! Bafta!winking

| Mark8818 explică:

Ceva ce nu tine de bussiness, ci de entertainment.

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru Mark8818):

A... Recomandari de filme bune, si impresiile celor care le-au vazut!