| GeorgeH17 a întrebat:

Pot gasi pe cineva pe facebook doar stiindu-i adresa de mail?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l gasesti dupa nume. Posibil sa il gaesti dupa numele de la email sau dupa numele lui real,dare posibil ca pe facebook sa se fi trecut cu alt nume si nu-l mai gasesti. Deci poti scrie in casuta de cautare a facebook-ului,numele aceluia pe care il cauti si daca iti apare multe rezultate cu acelasi nume, te uit la fiecare in parte, vezi datele si infatisarea lui, posibil sa aiba o poza dupa care il poti recunoaste. Dar daca numele aceluia e diferit ca cel de la email, nu reusesti sa-l gasesti.

| Nejmoq a răspuns:

Da, poti.
Pasii:
Gaseste Prieteni -> In dreapta se gaseste o iconita "Adauga contacte personale"
De aici te descurci.

| Trauma a răspuns:

Bună... Da este posibil. Eu am găsit aşa. Te duci pe facebook. Te deconectezi. Scrii emailu ăla. Bagi o parola la nimereală să fie aceeaşi că dacă nu, nu va merge. Si tot dai asa pana iţi apare... Fundă? happy