| Adiiordache a întrebat:

Pot influenta ssd-ul de 8gb dintr-un sshd?
De exemplu sa instalez un browser pe acel ssd.

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Sshd functioneaza altfel
u nu il poti influenta in nici un fel nici nu ai avea de ce pentru ca:
el face statistici la ce are pc tau nevoie mai mult si se transefera in memoria aia de 8 gb deci orce aplicatie folosesti u des se muta acolo automat
si la un timp daca nu o folosesti ea se transfera pe hdd si tot asa e procesul

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr un sshd nu ai acces la ssh efectiv. Ala e folosit de sistem ca un cache pentru datele aflate pe hdd

| OvidiuDrg a răspuns:

Nu,acei 8 gb sunt folositi in mod automat de către sistem pentru memoria cache, iar tu, ca utilizator nu ai acces la ei. Deci nu, nu poti instala nimic acolo.