| vladutt a întrebat:

Pot istala Windows 7 pe o unitate care are lipit un stickerpe care scrie "Designed for windows XP"?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat specificatiile corespund cu minimul cerintelor wind 7 atunci poti

| stlucian a răspuns:

Daca il instalezi corect(formatare partitie) inainte de instalare e OK.

| CinevaNou a răspuns:

Daca e designed pentru xp e foarte probabil sa fie prea incet pentru windows7. E o diferenta de aproape 8 ani intre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ne spuneai detaliile sistemului tau, cu siguranta ca primeai un raspuns clar, asa mergi pe supozitii.

| Kampion a răspuns:

Da. Chiar si pe un laptop daca scrie de exemplu la mine Windows 7 pot instala Windows 8. Doar daca ai probleme cu windows xp. Baftawinking

| Codrut97tod a răspuns:

Da dar mai bine nu o faci ca nu o sa mearga chiar asa de bine!

| Marian_Alin_1992 a răspuns:

Poti sa il instalezi, doar sa ai suficienti Rami