| afrodita3333 a întrebat:

Pot pune imagine pe fundal la Google cum sunt la Bing de exemplu? http://www.bing.com/? FORM=MXB003&pc=MXBR Cum?

Răspuns Câştigător
| GeosBIOS a răspuns:

Da poti. Iti faci un cont pe gmail, te loghezi, iar in partea stanga jos iti va aparea "Schimbaţi imaginea de fundal"

Imaginea de fundal va aparea numai cat timp actiunea de autologare in contul de gmail este activa.

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Stanga jos. "Schimba imaginea de fundal". Ghici ce se intampla daca dai click pe ea.