| Ganduri albe a întrebat:

Pot recupera ce am sters din cosul de reciclare? Daca da cum?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da. Te duci in cosul de gunoi, dai click dreapta si pe urma "restore".

| ionutz49 a răspuns:

Da, vrei sa zici ce ai sters ce nu mai exsista nici la cos? Se pot recupera.Cauta in google un program ce se numese recuva descarca-l si dupa acea e foarte simplu. Sper sa te descurci, bafta. AAA valabil si pentru cei care au zis ca nu se pot recupera, eu am recuperat.

Răspuns utilizator avertizat
| DiiDii_3743 a răspuns:

Din cate stiu eu... NU sad! Daca l-ai golit ( cand e cu hartii in el dai click dreapta si "Empty Recicle Bin" ) NU mai poti recupera nimic. Daca inca nu l-ai golit ( n-ai dat pe click dreapta si apoi pe "Empty Recicle Bin" ) poti sa le recuperezi astfel : Dai dublu-click pe el, si dublu-click si "Restore" pe fisierele pe care doresti sa le iei inapoi
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Daca da. Fundita?