| AndreiTudose a întrebat:

Pot reseta un Samsung Galaxy din PC (prin usb)? Nu pot sa umblu pe el pentru ca nu are sticla de protectie.

Răspuns Câştigător
| Λndrei a răspuns:

Da poți, cu Odin.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca-l resetezi ce ai sa faci daca nu poti umbla pe el? Cari pc-ul cu tine?

| AndreiTudose explică (pentru darrio2007):

Nu, vreau sa il vand, si are numere chestii pe el, vreau sa il resetez.

| Fluttershy1189 a răspuns:

Adica vrei sa stergi toate datele de pe el si sa il ai ca nou? Atunci da poti, dar nu e nevoie de USB, ci intrand in Dialer(aplicatia in care suni, cred ca stii) si scrie acolo: *2767*3855# si suni. Ar trebui sa se stearga toate datele. Acum nu stiu ce Samsung Galaxy ai. Sunt zeci, daca nu sute de modele. (eu m-am uitat la Samsung Galaxy S Plus, dar sunt 80% sigur ca o sa mearga la orice Samsung Galaxy).