| Emitzanu2002 a întrebat:

Pot resofta o tableta cu este alllview city life, cu ajutorul unei aplicatii sau nu?

Răspuns Câştigător
| Herculescu_Mihail_1971 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o trimiteti la un service; mai ales daca e in garantie. Asa,sa o re-soft-ati prin diferite aplicatii, puteti risca sa stergeti toate programele, si va fi mai greu sa vi le refaceti. Pe cand la un service autorizat, pe langa faptul ca va rezolva problema, veti avea parte si de servicii de calitate pentru tableta dumneavoastra. Mult succes!

1 răspuns:
| Anonimsilver a răspuns:

Nu,din pacate.