| andreiuuutza a întrebat:

Pot sa aflu prin yahoo messenger din ce localitate e intrata alta persoana pe internet?!?!?!?!?!?

8 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Din pacate nu se poate acest lucru.

| MisterKat a răspuns:

Nu se poate afla prin messenger, decat daca ai un site propriu, atunci poti. Succes!

| MikyMi a răspuns:

Nu cred. se poate sa-ti dai seama din ce tara intra daca are webu pornit. de ex: la noi scrie :view my webcam" iar daca e in italia scrie "guarda la mia camera" sau ceva de genu, si tot asa in fiecare tara.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Nu, nu se poatewinking

| andreiuuutza explică:

Nu eu vreau sa aflu, voiam sa stiu daca poate altcineva sa vada asta la mine, daca vb cu cineva p mess.

si am modem si mi se schimba ip-ul de fiecare data cand intru.

| fastlane a răspuns:

Ai putea sa ii citesti IP-ul si sa ii dai un search dar nu prea functioneaza pentru ca poate are setat sa i se schimbe ip-ul de fiecare data cand se conecteaza

| popapetrica111 a răspuns:

Teoretic nu se poate...
practic DA

| adrian86 a răspuns:

Justin_copilul86