| alexutzul a întrebat:

Pot sa transfer muzica, poze, video etc. de pe pc pe un sony ericsson s500i prin bluetooth? daca da imi puteti spune cum?

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Ai bluetooth la pc?
daca ai poti.
daca nu trebuie sa-ti cumperi unul.
dar ce, prin cablu e greu?

| Dragosmarian a răspuns:

Salut! Cumpara un adaptor bluetooth e in jur de 30 de ron e foarte bun si dupa poti sa transferi ce vrei, bafta!

| LadyGA a răspuns:

Buna! trebuie sa verifici daca ai bluetooth la pc. si daca ai, e simplu. il activezi la ambele apoi dai pe fisierul din pc sent to... daca nu ai, trebuie sa cumperi unul extern. bafta

| roxanarsene a răspuns:

Iti trebuie bluetooth la pc! arata ca un stick!