| anonim_4396 a întrebat:

Pot trimite poze de pe tell` p >calculator`:happy fara stick cu blutooth` si p calculator. am descarcat bluetooth`happy?

3 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Trebuie sa ai adaptorul bluethoot in calculator si dupa aia trimiti de pe telefon. ca asa am si eutongue. succes.

| Alexander21 a răspuns:

Nu se poate, trebuie sa ai modemul de bluetooth.Doar daca ai cablu de date, si instalezi softul pentru cablul de date.

| Paty7 a răspuns:

Buna. Trebuie sa ai cablu de date la telefon ca sa iti poti lua poze.

Bafta!