| daηă a întrebat:

Poti pune parola la un fisier?

daca da.cum?

Răspuns Câştigător
| Not_7297 a răspuns:

Buna!

Exista asemenea programe, dar nu am gasit inca niciuna sigura.

Poti sa iti ascunzi folderul undeva bine, intr-un sub-folder, doar de tine stiut si sa-l faci invizibil ( http://eu-simplu.blogspot.com/......il-in.html ).

Sper ca ti-am fost de folos :*.

O zi bunaa! :)

4 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Cea mai simplă metodă de parolare a fişierelor EncryptOnClick
de aici il descarci : http://www.snapfiles.com/get/EncryptOnClick.html
Dacă vrei să parolezi un singur fişier, apeşi butonul File din coloana stângă (acolo sunt operaţiunile pentru criptare). Se va deschide o fereastra în care trebuie să selectezi fişierul dorit. După selectare va trebuie să tastezi (de două ori) o parolă. Parola respectivă îţi va fi cerută când vei dori să decriptezi fişierul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti pune.Il arhivezi si in momentul in care se deschide winrar ai optiune sa ii pui parola si gata.Ai arhiva parolata cu acel fisier. Daca tot nu ai inteles da add happyradu in lista de yahoo si te ajut cu placere!

| timiHash a răspuns:

Poti pune numai la o arhiva daca te interseaza cum lasa comm ^.^