| mihai406 a întrebat:

Preizez ca acest blog pe care il voi spune este al meu si vreau sa fac o postare pe el:

Cum fac sa scriu o postare la o anumita pagina de exemplu acest blog care este al meu: http://optimusone-downloads.blogspot.com la categoria custom roms. Cum fac o postare pe acest blog la categoria custom roms sau aplicatii(nu conteaza ce categorie)?
Cei care nu stiu sa nu se bage!;)

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

Pai incearca sa dai click pe "custom roms" apoi sus - "postare noua" si ar trebui sa iti scrie in categoria in care esti!