| Georgestaff08 a întrebat:

Primul care da like primeste funda al doilea primeste vot sa dati un raspuns ca sa stiu cine sunteti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Like! big grin :a ce sa dam like?

4 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Salut, la ce sa dam like nu ai pus nimic.Succes!

| Georgestaff08 explică:

Https://www.facebook.com/? ref=logo#!/pages/Made-in-Romania/250719028441729

| Priceputeanu a răspuns:

ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ღ♫ ♫░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░♫ ♫░▀█▀░░░▀█▀░▀█▀░▀█▀░░▀█▀▀▀▀█░♫ ♫░░█░░░░░█░░░█░▄▀░░░░░█░░░░░░♫ ♫░░█░░░░░█░░░█▀▄░░░░░░█▄▄▄░░░♫ ♫░░█░░░░░█░░░█░░▀▄░░░░█░░░░░░♫ ♫░▄█▄▄█░▄█▄░▄█▄░░▄█▄░▄█▄▄▄▄█░♫ ♫░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░♫

| Dοtźẻą a răspuns:

Like si vot...la ce?big grinbig grin