| Alecs13 a întrebat:

PROBLEM! Deci de la un timp nu mi se mai incarca avatarele persoanelor din lista... apar griurile acelea si atat, doar cativa au avatare restul... O!
Deci...care e solutia? Mersi, fundha big grintongue

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu exista solutie. E o problema de la messenger, mai exact de la serverele companiei Yahoo. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti in speranta ca vor rezolva problema cat mai curand posibil. Cu totii avem problemele pe care le ai tu...
O zi buna! happy

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cuvântul «fundhă» nu a fost găsit, dar am găsit următoarele cuvinte apropiate:
funda | fundă

| Ervin a răspuns:

Reinstalează yahoo

| TheLoveDoctor a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, am reinstalat windowsul si messul, m-am logat de pe alt calculator si fara rezulvat. Cred ca problema este de la yahoo! Mai astepta, o sa-si revina cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau.dar nu stiu chestia e ca si mie mi se intampla...tongue add la : danotzax_x big grinbig grin :*

| Bianquis a răspuns:

Pfflaughing
inseamna ca omul acela nu are sau nu vrea sa-si puna pozalaughing

| Tinna17 a răspuns:

Sistemu' astora de la Yahoo a luat-o Braila rau! straight face Nu mai merg unele emoticoane, la fel, faza cu avatarele.Stii,tot ce avem de facut e sa stam sa ne uitam asa la ele, sa observe si Yahoo-ul, si poate se va rezolva ceva yawn.

| andra94e a răspuns:

Buna.dupa cum au spus si alte persoane, este o problema de la yahoo.nici mie nu imi apar, deci nu esti singurulhappy