| CriiSTiina a întrebat:

Problema! Mi s`au stricat 2 taste la laptop laughing! i si "ca". i merge daca apas de mai multe ori dar "ca" nu merge de loc big grin! As putea sa ii fac ceva sa isi revina decat sa ii schima tastatura? happy Mumtumesc frumos :*!

Răspuns Câştigător
| Overdose a răspuns:

Cel mai sigur, trebuie dus la un specialist. Te va îndruma el corespunzător.

1 răspuns:
| denismaria92 a răspuns:

Nu cred ca este din cauza tastaturii in sine, e ceva in calculator daca i-ul totusi merge, si ca-ul nu functioneaza. Incearca sa reinstalezi windows-ul.