| MaziluMihai2000 a întrebat:

Procesor Intel pentium [D] dual core 2. 80 ghz [2cup] rami 1 ghz ddr2 hdd 80g sata placa video 512g/ 128biti Scuza-ti ca tot pun itrebari cu alte date de unitati dar vreau sa stiu ce unitate sa imi cumpar si daca este performanta,daca merg jocuri gen fifa 2012, assasin creed 1, league of legends,the forest va rog ajutati-ma imi ziceti daca este performanta si daca merg jocurile mentionate adica sa mearga fara lag. Multumesc, ofer funda +vot!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E destul de vechi. Eu nu as avea prea multe sperante de la el.