| SivanCosmin a întrebat:

Procesorul Intel I5 4460 e de generatia a 4-a sau a 5-a?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Intel nu a scos inca a 5-a generatie...
E a 4-a. Exista e drept un fel de generatia 4+. Daca vrei din acel 4+, uita-te la i5 4460.

| Jipa95 a răspuns:

Generatia a 4-a. Cele din generatia a5-a urmeaza sa apara acum in iarna, procesoarele Intel pe 14nm haswel refresh.

| Eduard619 a răspuns:

Raise the bar on your PC experience with rich visuals plus an automatic burst of speed when you need it. The 4th generation Intel® Core™ i5 processor delivers amazing performance, stunning visuals, and built-in security for deeper protection.

Deci e a4a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Generatia a 4. stiu pentru ca procesor din acela am si eu