| Seby80 a întrebat:

Procesorul Video Sapphire AMD Radeon HD5570, 2048MB, DDR3, 128bit, HDMI, DVI, CrossfireX, PCI-E(A) este mai bun sau mai slab decat Gainward nVidia GeForce GTS450, 2048MB, GDDR3, 128bits, HDMI, DVI-I, PCI-E(B). Care este mai mult pentru gameri? si cu o putere mai buna! Dau funda!
Raspuns (A) sau (B) + detalii

Răspuns Câştigător
| Michael54654654 a răspuns:

Este mai bun Video Sapphire fiindca are DDR3 si nu GDDR3, Plus ca are PCI-E(A, CARE E MAI BUNA DECAT B)si are si Crossfirex.
Funda

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Vezi ca Armand e stupid.