| xkiler007 a întrebat:

Program care detine mai multe programe pentru instalare?
De exemplu dupa ce pui windowsul acest program are in el numeroase programe pe care le poti instala fara acces la net. Ma puteti ajuta?!

3 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

De obicei toti avem un hdd extern pe care avem kit programe si de toate. Si drivere si orice. Ca un depozit. Mai demult se tinea pe cd, acu e pe hdd extern. xD

| CLCQ a răspuns:

Nu. Doar daca ai un kit de windows care a "suferit" vreo modificare, adica nu e original, si care iti ofera la instalare mai multe optiuni pentru cateva programe adiacente, de exemplu iti poate instala un pachet office.

| TorokJanos a răspuns:

Iti recomand sa conectezi cu un telefon pina cind instalezi dupa aia poti si fara internet, lasa-l pc ul blank fara nimic pe el doar windowsul.
fa o imagine ghost in format gho.
dupa care activezi windows, faci o alta imagine,
rulezi driverpack solution 17.6.10,+ iti pui programele preferentiale. si esti gata asta nu dureaza doar 3 ore