| AngoOra a întrebat:

Ptr cei care mi-au rasp la intrebarile anterioare despre pagina de pornire la mozila: am incercat exact asa cum mi-ati zis voi, scriu acolo www.google.ro dar cand intru iar la mozila tot alta pagina de pornire am.cred ca am scris de 10 ori google si tot alta imi apare de fiecare data:(
ce sa fac?

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Unelte\optiuni\general\pagina de start:http://www.google.ro/ \ok

| AngoOra explică:

Ok ayan, asa am facut dar nu se pastreaza pag
imi apare tot aia de dinainte

| cosm1n_4946 a răspuns:

Reinstaleaza mozilla sa vezi daca merge asahappy sau daca nu downloadeaza google chrome ca e mai bun decat mozilla