| Clarx a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati un program de inregistrat pe computer secvente din jocuri de strategie, cum ar fi Rise of Nations, Age of Empires(1, 2,3) etc care sa filmeze foarte bine, full screen si sa nu perturbeze actiunea jocului.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cel mai recomandat in asa ceva, este Bandicam :)
http://www.bandicam.com/ro/

| Clarx explică (pentru Jipa95):

Nu poti sa-mi dai doua versiuni: una pentru Windows XP si alta pentru Windows 7?!

| Jipa95 a răspuns (pentru Clarx):

Programul este atat pentru windows xp, cat si pentru windows 7!

| Clarx explică (pentru Jipa95):

Multumesc mult! Am reusit sa rezolv problema aceea cand se misca greu jocul: acesta se misca greu pentru ca filmam in fereastra ''dreptunghi pe ecran'' in loc de cea in Directx/OpenGL. Acum atat jocul cat si programul se misca bine. Mai am o rugaminte: stii site-uri cu versiunea full si gratis a programului?