| SimoonaD a întrebat:

Putin ajutor big grin Pana acum,bara de la laptop imi aparea jos[bara in care iti arata ce pagini ai deschise sau alte chestii]. Acum imi apare in lateral dreapta, pe verticala.E aiurea.Cum fac sa imi apara din nou jos, pe orizontala? Folosesc xp.

Răspuns Câştigător
| Eva2015 a răspuns:

Încearcă sa apeși pe ea si sa o tragi in josul ecranului. La mine a funcționat.

Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Click dreapta pe bara > propietati > toolbar

| gelu1970 a răspuns (pentru K0sti):

Buna K0sti. tu nu o "tragi" in jos?
aiii mama.

| K0sti a răspuns (pentru gelu1970):

Trag, da nu bari de windows!

| gelu1970 a răspuns (pentru K0sti):

OLE. continua asa. si sa ai un sfarsit de saptamana frumos

| K0sti a răspuns (pentru gelu1970):

happy Mersi la fel!

| vadu22 a răspuns:

Tine click apasat pe ea si trage-o in jos

| vadu22 a răspuns:

A si daca vrei ca acest lucru sa nu se mai repete... dupa ce ai mutat-o inapoi jos apasa click dreapta pe bara si apoi click pe "Lock the taskbar/Blocheaza bara"