| missalwaysinlove12 a întrebat:

Raspunsul imi trebuie foarte repede...am facut o prezentare powerpoint pentru scoala dar nu pot sa o pun pe CD stie cineva dc? sau cum sa o pun? apropo am folosit un CD pentru filme muzica (am uitat numele exact dar categoriile care pun pe CD astea sunt)prezentare trebuie sa o dau azi ce ma fac?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Trebuie sa ne spui mai multe despre problema. Cu ce incerci sa pui pe cd prezentarea? Daca spui ca deja ai niste "categorii" pe CD (cel mai probabil foldere) asta inseamna ca l-ai mai folosit odata, caz in care sesiunea ar fi trebuit sa ramana deschisa pentru a mai putea adauga si altceva. Daca aceasta este deschisa va trebui sa folosesti acelasi program cu care ai tras CD-ul cand ai deschis sesiunea. Daca CD-ul are sesiunea inchisa, nu mai poti sa pui pe el.
Daca este un CD-rw, atunci poti sa stergi totul si sa faci o noua sesiune unde sa-ti pui prezentarea ta.
Numai bine, Shinwinking

2 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Cel mai bine tongue

| missalwaysinlove12 explică:

Nu am mai folosit CD...