| rWamo a întrebat:

Recent am achiziționat un router, după multe încercări am reușit să mă conectez la el și să-l folosesc. Dupa câteva ore m-a deconectat și nu mai reușesc să mă conectez. Afișează "Fara internet, securizat" Cum pot rezolva?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Daca zice securizat, inseamna ca retinut setarile, cum ar fi numele si parola, problema e conexiunea mai departe, din router in exterior. Verifica setarile facute pentru internet din meniul routerului, si cablurile. Daca totul e ok, sa nu fie buba de la furnizor.