| GulDan a întrebat:

Recomandati-mi si mie un site care sa vorbesc cu profesionisti designeri!

Vreau sa ma apuc sa lucrez in photoshop sau alte programe sa desenez personaje, anime, etc.

Răspuns Câştigător
| DustyFlash a răspuns:

Ei bine site de pe care poti gasi un profesor nu exista (teoretic). Si eu m-am apicat de photoshop (exemplu:poza mea) insa e mult mai greu fara profesor. Iti sugerez sa intri pe DeviantArt si sa cauti: Drawing Tutorials ca sa inveti sa desenezi (eu n-am invatat sa desenez doar sa ma folosesc de imagini iar poza mea e veche).

| GulDan explică (pentru DustyFlash):

M-am apucat de cateva luni am invatat ceva.dar nu stiu daca mai sunt incepator sau nu.....eu desenez de la 7 ani da doar pe foaie..acum am observat ca sunt cautate desene digitale pe pc..si de aia ziceam sa invat photoshop happy
E misto poza care o ai happy Poti sa-mi lasi in mesaj niste date de contat sa vorbim? dac vrei sa ma ajuti cu ceva sfaturihappy Mersi

| DustyFlash a răspuns (pentru GulDan):

Poftim ID-ul meu de skype (scrie numele tau de skype ca sa stiu la care sa dau accept findca o sa imi m-ai da si alti pe situl asta) dusty. flash

| GulDan explică (pentru DustyFlash):

Eu sunt klawdyu18 happy

| GulDan explică (pentru GulDan):

Tu esti ala cu poza cu un inger care zboara si arata ca esti din new york?

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cel mai bun este DevianArt