| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Reducerile de Black Friday incep la o anumita ora sau sunt valabile toata ziua de 29 noiembrie? Exista vreo ora (dimineata/seara) cat sunt reducerile cele mai mari?

FUNDA.

Răspuns Câştigător
| kittuletz a răspuns:

De obicei reducerile incep de la ora 00:00 si se termina la 23:59. Dar ai grija ca la evomag(de exemplu), a fost mutata data in care vor fi reduceri de black friday. Acestea se vor tine in data de 22 noiembrie 2013. Nu exista o ora anume in care sa fie reduceri mai mari, sunt aceleasi, valabile toata ziua.

1 răspuns:
| buzucan a răspuns:

Reducerile sunt si pe 22 noiembrie...