| georgianadia a întrebat:

Revin cu aceeasi problema, de cateva saptamani am o problema cu monitorul, nu-mi afiseaza nimic cand pornesc unitatea dar nu tot timpul. Daca-l conectez la un alt monitor nu-mi afiseaza din prima dar intr-un final merge. Astazi iar nu a mers, am desfacut unitatea, am curatat-o de praf si acum a mers. De la ce credeti ca e, ar fi bine sa-l reinstalez?

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Daca ai avea posibilitatea, scoate placa video si pune-o pe alt calculator sau pune alta placa video la tine si vezi daca problema persista.